ДІТИ проти насильства

Дата: 12.01.2022 11:12

Фото без опису В рамках проведення у Тульчинській територіальній громаді Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у холі Тульчинської міської ради презентовано виставку дитячих малюнків «Діти проти насильства».  Завдання виставки - показати очима дітей контраст між гармонією та дисгармонією, пов'язаний з насильством, який існує в нашому суспільстві.

Участь у вищезазначеній виставці взяли діти, Тульчинської дитячої музичної школи під керівництвом викладача Дзярик О.В. Багато учнів із задоволенням виклали свої думки та побажання в малюнках.

Насильство над дітьми або жорстоке поводження з дітьми – це фізичне, психологічне, сексуальне насильство або відсутність виховання та піклування над дітьми батьками, особами-опікунами чи сторонніми людьми, які займаються доглядом за дітьми. Насильство над дітьми може включати в себе будь- яку дію насильницького характеру, нехтування, зловживання або нездатність, небажання чи невміння виховання і турботи за дітьми від батьків чи інших осіб, що призводить до фактичної або потенційної шкоди дитині. Таке діяння над дітьми  призводить до кримінальної або адміністративної відповідальності.

У ситуації домашнього насильства головне – не мовчати!

Особа або дитина,  яка зазнала домашнього насильства може звернутися:

• до поліції за номером 102 або до місцевого відділу (написати заяву);
  • до медичного закладу, якщо зазнали фізичного чи сексуального насильства 103;
  • до відповідальної особи з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства в УСЗН Тульчинської міської ради;
  • у службу у справах дітей, якщо діти неповнолітні.

Також можете зателефонувати на:

Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства – 116 123;

Урядова «гаряча лінія» протидії домашньому насильству – 1547;

Обласна лінія довіри з попередження домашнього насильства – 0 800 75 04 47 ( з 8:00 до 17:00);

Національна дитяча «гаряча лінія» - 0 800 500 22 (із стаціонарного) або 116 111 (з мобільного). З 12:00 до 16:00;