Переможці ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови

Дата: 07.02.2022 08:39

Протягом листопада грудня 2021р. проходив онлайн ІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови.
Учні Тульчинської ТГ взяли вдруге участь і вибороли призові місця.
Вітаємо з перемогою учня 9 класу Скрипника Ю., ученицю 11 класу Лобінцову Є. Тульчинського ліцею №1, які вибороли І місце у цьому конкурсі, та вчителів Соловей Н., Басисту Т., Боброву Л., які підготували призерів конкурсу. До речі, учні Вінницької області вибороли 26 перших місць, серед них і учні Тульчинського ліцею №1. ІІІ місце посів учень 3 класу Крищинецького ліцею Буга Артем ( вчитель Буга С.).
Творчого натхнення, шукайте нове, пізнавайте глибини мови, пропагуйте вивчення української!