За результатами оцінки фінансових показників 63-х територіальних громад Вінницької області за підсумками виконання бюджетів за 2021 рік Тульчинська міська територіальна громада посіла 8 місце

Дата: 09.02.2022 15:52

Аналіз виконання бюджетів проводився Департаментом фінансів Вінницької облдержадміністрації у розрізі шести показників, що характеризують фінансові аспекти діяльності територіальних громад:
1) Власні доходи на 1 мешканця – 5 273,70 грн. (26 місце). Цей показник характеризує фінансовий потенціал громади, спроможність забезпечувати громаду за рахунок ресурсів, які генеруються виключно на її території.
2) Рівень дотаційності бюджету – 0% (8 місце), що показує залежність від дотаційних ресурсів з державного бюджету. У 2021 році Тульчинська громада не отримувала із державного бюджету базової дотації та не передавала до державного бюджету реверсної дотації.
3) Темп росту надходжень місцевих податків і зборів за 2021 рік до 2020 року – 117,5% (12 місце).
4) Питома вага видатків на утримання апарату управління у власних ресурсах – 13,7% (5 місце)
5) Фактичні капітальні видатки у 2021 році на 1-го мешканця – 923,40 грн./особу (25 місце).
6) Темп росту ПДФО за 2021 рік до 2020 року – 121,8% (27 місце)

Даний рейтинг дасть можливість зробити висновки і спрямувати зусилля на зміцнення фінансової спроможності та нарощування фінансового потенціалу з метою ефективної реалізації своїх функцій та повноважень, надання якісних послуг мешканцям громади.