Головне управління ДПС у Вінницькій області повідомляє

Дата: 09.02.2022 16:01

Фото без описуГоловне управління ДПС у Вінницькій області повідомляє, що у зв’язку з набранням чинності з 01.01.2022р. положення абзацу четвертого пункту 61 підрозділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України згідно з якими фізичні особи - підприємці, що перебувають на спрощеній системи оподаткування, а саме – платники єдиного податку ІІ - IV груп, зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (далі – ПРРО) для здійсненні розрахункових операцій та з метою підготовки суб’єктів господарювання до запровадження розширеної фіскалізації, до якої згідно з чинним законодавством України залучаються усі суб’єкти господарювання (крім платників єдиного податку І групи), на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» 11 лютого 2022 року відбудеться зустріч Начальника відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС у Вінницькій області Романа Насадюка та Начальника Немирівського відділу камеральних перевірок ГУ ДПС у Вінницькій області Лілії Пастушенко з платниками податків об 11 годині в приміщенні ТРК «Європейський» (1 поверх, Хол), за адресою м.Тульчин, Миколи Леонтовича, 55 Б.