В Тульчині провели провели спогад-реквієм «Згадаймо і не забуваймо» до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 18.02.2022 16:22

18 лютого 2022 року в Центрі культури і дозвілля Тульчинської міської ради провели спогад-реквієм «Згадаймо і не забуваймо» до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Тематичну книжкову виставку підготували працівники Публічної бібліотеки.

Програму підготували викладачі та студенти циклової комісії видовищно-театралізованих заходів та учасники аматорського колективу - «Маленький театр» Тульчинського фахового коледжу культури, колективи Центру культури і дозвілля, Тульчинської дитячої музичної школи, Тульчинського фахового коледжу культури.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Борцям за незалежність України.