20 березня - День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 20.03.2022 10:00

Фото без описуСфера житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення – одна з найважливіших складових нашої громади.

Сьогодні важко уявити життя громади без роботи комунальних служб. Від якісної і ефективної роботи комунальників залежить належне водопостачання будинків, чистота та загальний благоустрій громади.

Нас усіх єднає віра в наші Збройні сили, в перемогу над ворогом, бо кожен, як може, як уміє наближає час цієї перемоги. І не обов’язково на фронті, а й забезпечуючи спокій, стабільність, комфорт в тилу. В умовах повномасштабної війни, ви забезпечуєте роботу всіх систем життєзабезпечення нашої громади вдень і вночі, а іноді без вихідних.

Хочеться подякувати всім, хто працює у сфері комунальних послуг та побутового обслуговування населення нашої громади, за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо всіх мешканців громади.

Ваш високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи – запорука успішного розвитку громади.

Нехай результати Вашої роботи говорять самі за себе, а жителі громади завжди залишаються задоволені Вашою роботою. Бажаємо встановлення довготривалого миру на нашій багатостраждальній землі, міцного здоров’я, особистого щастя, благополуччя та успіху в усіх добрих справах!

Хочеться відзначити працівників наших комунальних підприємств:

КП "Тульчинводоканал":
Мадюдя Віктор Констянтинович (водій асенізаційної машини);
Цвігун Вадим Петрович (слюсар 4-го розряду АВР водопровідної дільниці).

КП "Тульчинкомунсервіс":
Вапнярчук Микола Дмитрович (вантажник);
Гончарук Василь Григорович (водій).

КП "Благоустрій":
Цапушел Роман Констянтинович (тракторист);
Муха Евген Володимирович (начальник сектору електричного господарства Тульчинської територіальної громади).

КП "Комунальник 2" (Кирнасівка):
Полятичко Марія Григорівна (машиніст насосної станції);
Діденко Василь Миколайович (машиніст насосної станції).