30 березня у Тульчині провели безкоштовну екскурсію містом для всіх бажаючих

Дата: 31.03.2022 14:37

30 березня у Тульчині організували безкоштовну екскурсію містом для всіх бажаючих. Культурна подія під час війни зацікавила чимало людей.

З кожним днем до нашої громади приїздить все більше родин вимушених переселенців.
Аби хоч трохи відволікти від стресу тульчинців та людей, які знайшли тут тимчасовий прихисток, туристично-інформаційний центр м.Тульчин запрошує усіх охочих відвідати екскурсію містом.

Під час прогулянки краєзнавець Владислав Вигуржинський розповідав про:

• Внесок Потоцьких у розвиток Тульчина: Український Версаль або палац Потоцьких, парк Хороше, Домініканський костел та ін.
  • Тульчин - місто трьох релігій.
  • Тульчин - місто музеїв.
  • Чому Тульчин столиця Щедрика?
  • Наймасштабніша подія Тульчина - міжнародний оперний open air фестиваль «OPERAFEST TULCHYN».

Екскурсія проводитимуть й надалі. 31 березня охочих запрошують відвідати музей-квартиру Миколи Леонтовича, де народилася легендарна мелодія "Щедрик".