ДО УВАГИ переселенців, які зараз мешкають у Тульчинській територіальній громаді.

Дата: 17.04.2022 17:07

18 квітня 2022 спільно з партнерами з UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні ми розпочинаємо реєстрацію на отримання фінансової допомоги людей, які змушені були покинути свої домівки.

Вже 18 квітня наші колеги розпочнуть прийом людей за адресою:

• м.Тульчин, вул.Миколи Леонтовича,51(будинок дітей та юнацтва I поверх) .

Графік роботи: з 9.30 до 18.00.

• м.Тульчин, вул.Миколи Леонтовича,133 ( ВПУ-41).

Графік роботи: з 9.30 до 15.00.

• смт.Кирнасівка (школа)

Графік роботи: з 9.30 до 13.30.

•  с.Клебань (школа)

Графік роботи: з 14.30 до 18.00

Для  реєстрації при собі необхідно мати документи, що посвідчують вашу особу (за наявності документи дітей та інших осіб яких Ви супроводжуєте). Це може бути:

- паспорт ID картка Документи з додатку «ДІЯ»;

- індивідуальний податковий номер (ІПН);

- водійське посвідчення;

або інші документи, що посвідчують особу чи надають можливість ідентифікувати її.

УВАГА: Буде достатньо, якщо буде присутня одна людина від родини з оригіналами документів на кожного члена родини, які переїхали з ним. Якщо немає оригіналів документів, всі члени родини повинні бути присутні.

- зарплатні або пенсійні картки.

Якщо ви вже отримали допомогу від інших міжнародних організацій (не стосується державної допомоги), в еквівалентному розмірі 2220 грн, ви не можете бути зареєстровані в програмі фінансової допомоги від УВКБ ООН.

Після  проходження процедури реєстрації очікуйте на смс-повідомлення про надходження коштів.