Шановні підприємці!

Дата: 18.04.2022 11:17

На період воєнного стану для вас передбачено добровільну сплату податку. На щастя, жителі та бізнес Тульчинської громади в безпеці, усі підприємства працюють.

Ваші платежі наповнюють бюджет громади і цим забезпечують повноцінне та безперебійне фінансування:

• заходів з територіальної оборони та цивільного захисту населення;
  •  комунальних установ, які забезпечують життєдіяльність громади;
  • оплати праці працівникам бюджетних установ сфери загальної та дошкільної освіти, закладів культури, соціального захисту;
  •  оплати енергоносіїв закладів бюджетної сфери;
  •  благоустрою громади

Закликаємо Вас не ігнорувати свої обов’язки та сплачувати податки, якщо Ви не призупинили підприємницьку діяльність.

Більшість підприємців нашої громади активно включилися у волонтерську діяльність, допомагають товаром або фінансово. Щиро дякуємо кожному за добрі справи!

У цій війні, економіка не менш важливіша за кулі, адже це ефективний щит, який тримає оборону країни.