З 23 квітня на Вінниччині дозволяється торгівля алкогольними напоями, - наказ Начальника ОВА Сергія Борзова

Дата: 22.04.2022 17:59

Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов підписав Наказ №318 від 22 квітня 2022 року, згідно з яким втратили чинність наступні накази:

1. наказ Начальника ОВА та військового командування від 26 лютого 2022 року №3 «Про заборону торгівлі на території області алкогольними напоями та речовинами, виробленим на спиртовій основі»
  2. наказ Начальника ОВА та командира в/ч А7048 від 21 березня 2022 року №161 «Про внесення змін до наказу Начальника обласної військової адміністрації та військового командування від 26 лютого 2022 року №3»
  3. наказ Начальника ОВА та командира в/ч А7048 від 28 березня 2022 року №211 «Про внесення змін до наказу Начальника обласної військової адміністрації та військового командування від 26 лютого 2022 року №3»

Наказ №318 набирає чинності з 23 квітня 2022 року.

Ознайомитися з документом можна тут.