30 квітня 2022 року в Україні - День прикордонника

Дата: 30.04.2022 14:01

30 квітня 2022 року в Україні - День прикордонника. Це шанована, важлива та небезпечна професія, особливо в реаліях сьогодення, коли ворог атакує країну.

Вартові державних рубежів завжди були у великій повазі і шані в українського народу. Прикордонні війська стали важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних, економічних і військових інтересів незалежної України.

Сьогодні у День прикордонника України вітаємо з професійним святом військовослужбовців Могилів-Подільського загону імені Героя України старшого лейтенанта Вячеслава Семенова. Хлопці охороняють ділянку державного кордону в межах Могилів-Подільського та Тульчинського районів Вінницької області.

Віримо в Вас, хлопці! Віримо в повне відновлення Державного кордону України відповідно до Конституції!

Хай Бог береже Вас!