У Тульчинській громаді попрощалися із захисником Олексієм Рахімовим

Дата: 02.06.2022 17:15

2 червня у с.Богданівка відбулася церемонія прощання із полеглим Героєм-земляком. 43-річний кулеметник Олексій Рахімов загинув 26 травня у важких боях з окупантами в Донецькій області. Попрощатися із воїном прийшли його рідні, друзі, побратими, представники міської ради, районної ради, військової адміністрації та десятки мешканців.

Народився захисник 14 березня 1979р. у місті Тульчин. До сьомого класу навчався у Тульчинському ліцеї №3, далі продовжив навчання у школі-інтернат. З 2014р. брав участь в АТО на сході України. З 2016р. по 2022р. Олексій працював у ПрАТ МХП.

Без батька залишилися дві донечки: 5-річна Дар'я та 12-річна Вікторія, без чоловіка - дружина Ольга.
У скорботі низько схиляє голову та висловлює щирі співчуття рідним та близьким захисника України. Перебуваємо у скорботі разом з вами. Вічна пам'ять Герою! Нехай світла пам‘ять про нашого мужнього Воїна, який віддав своє життя за Україну, назавжди залишиться в наших серцях!