9 червня в м.Тульчин виступить відомий скрипаль Кирило Стеценко

Дата: 07.06.2022 11:42

У четвер, 9 червня, у Тульчинській дитячій музичній школі звучатиме класична музика у виконанні відомого скрипаля Кирило Стеценко . Виступ відбудеться у рамках благодійної концертної програми “Дух України”.

Кирило Вадимович Стеценко – культуролог, музичний і телевізійний продюсер, педагог і громадський діяч, заслужений та народний артист України, лауреат всеукраїнських та всесоюзних конкурсів скрипалів, доцент, завідувач кафедри шоу-бізнесу Київського національного університету культури та мистецтв, позаштатний радник Міністра культури України.

А ще він – син композитора і скрипаля Вадима Кириловича Стеценка та онук славнозвісного композитора Кирила Григоровича Стеценка. Того самого Кирила Стеценка, з яким дружив Микола Дмитрович Леонтович.

Тульчин - це особливе місце проведення концерту, адже саме тут відбулася доленосна зустріч та знайомство Кирила Григоровича Стеценка із Миколою Дмитровичем Леонтовичем.

Місце: ТУЛЬЧИНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА, м.Тульчин, вул.М.Леонтовича, 53

Час: 9 червня, 16 година

Під час концерту буде проводитися збір коштів на безпілотник для наших захисників.