Гуманітарно-координаційний центр Тульчинської міської ради отримав засоби гігієни для переселенців

Дата: 09.06.2022 17:19

9 червня гуманітарно-координаційний центр Тульчинської міської ради отримав засоби гігієни для переселенців. Міжнародний фонд «Відродження» придбав цей товар на суму 140 473 грн. у мережі магазинів "Калина", в рамках проекту "Гуманітарна допомога для переселенців".

Щиро вдячні Міжнародному фонду «Відродження» за підтримку людей, які покинули свої домівки і знайшли прихисток у Тульчинській громаді.  Також вдячні підприємцю Брикуля Олександру Андрійовичу за співпрацю у проекті, пошук та доставку товару.

Проект реалізовано за фінансової підтримки гуманітарної організації Care Deutschland та Міжнародного фонду «Відродження», в рамках гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність»

Запрошуємо переселенців у гуманітарно-координаційний центр аби отримати засоби гігієни: шампуні, тверде мило, рідке мило, зубні щітки і пасти, прокладки, станки та піна для гоління, порошок для прання, вологі серветки, туалетний папір, засоби та губки для миття посуду.

Режим роботи центру:
пн - пт, 09:00 - 17:00 год
(обід: 13:00 - 14:00 год)