Шановні фермери й господарі землі Тульчинської територіальної громади!

Дата: 19.06.2022 11:37

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом - Днем фермера.

Адже сьогодні фермери і фермерство – це навіть не професія, а швидше спосіб життя особливих людей, які не мислять себе без землі, без пшеничного поля і вранішнього сонця, що сходить над рідним селом.

Своїми невтомними руками,  мудрістю й досвідом Ви щороку засіваєте українську ниву, примножуючи здобутки нашої держави.

Тож сьогодні висловлюємо глибоку вдячність кожному із Вас за співпрацю, за Вашу соціальну відповідальність та допомогу у розвитку нашої Тульчинської територіальної громади.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту та життєвих гараздів. Нехай Ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані на благо рідної землі, покращення добробуту наших земляків та всього українського народу. Хай і надалі колосяться щедрими врожаями засіяні ниви! Мирного неба та Божого благословення Вам та Вашим родинам!