У боях на Миколаївщині загинув воїн з села Копіївка

Дата: 19.07.2022 16:18

Фото без описуСьогодні Тульчинську громаду сколихнула трагічна звістка про загибель Петрова Олександра Васильовича.

Воїн народився 15 липня 1980 року у селі Копіївка. З початком вторгнення росії на українські землі Олександр пішов воювати і служив водієм автомобільного взводу підвозу пального та мастильних матеріалів роти забезпечення пальним та мастильними матеріалами батальйону матеріального забезпечення.

Вірний військовій присязі, виявивши стійкість та мужність солдат Петров Олександр Васильович загинув 17 липня 2022 року у боях за Миколаїв.

Тульчинська міська рада висловлює щирі співчуття дружині Галині Петрівні, рідним та побратимам. Бажаємо Вам сили пережити важку втрату.

Герої не вмирають! Щира вдячність за захист та Вічна пам’ять!

?Час прибуття траурного кортежу із загиблим Олександром буде повідомлено пізніше. Слідкуйте за подальшими повідомленнями.