1 жовтня відзначається Міжнародний День музики

Дата: 03.10.2022 08:37

Фото без опису1 жовтня відзначається Міжнародний День музики - свято, яке знаходить відгук у серці кожної людини.

Можливо, хтось вважає, що війна – не час для музики. Але насправді часто саме музика веде у бій, допомагає впоратися з емоціями в найважчі часи та піднімає бойовий дух.

Зараз кожен відчуває українець любов до своєї країни та рідних, біль, страх за майбутнє.

І доволі часто музика допомагає впоратись із внутрішніми переживаннями. Українці – одна із найталановитіших націй у світі, тому не дивно, що саме наші виконавці та музиканти не лише боронять країну зі зброєю в руках, а й отримали новий поштовх для творчості. За останні місяці в Україні, у музичному мистецтві стався справжній сплеск патріотичного духу.

Наша музика — потужна зброя, яка завойовує серця. Музиканти всього світу записують пісні на підтримку України.

Наша культура незламна! Прийде час, коли замість болю і тривог, наша музика наповниться радістю та щастям.

Щира подяка вчителям музики навчальних закладів, аматорським і професійним музичним колективам Тульчинської громади – всім тим, хто дарує нам незабутні хвилини спілкування з цим прекрасним, вічним, неповторним мистецтвом.

Юним музикантам, для яких музична творчість стала невід’ємною частиною життя, бажаємо старанно вчитися володіти інструментами і поповнювати когорту талановитих музикантів.

Бажаємо отримувати велику насолоду від спілкування з багатогранним світом музики, який був і залишиться на всі часи однією з найпрекрасніших цінностей духовної скарбниці українського народу.

Не втрачаємо надії, бо попереду — Перемога!