В Тульчинській громаді вручали звання почесного громадянина міста Тульчина

Дата: 14.10.2022 17:32

13-14 жовтня 2022 року в Тульчинській громаді вручали звання почесного громадянина міста Тульчина.
Відзнаки вручили рідним військових, які зараз служать в ЗСУ та захисників, яким звання присвоєно посмертно. Також відзнаку отримав Сметанському Володимиру Анастасійовичу – голові Тульчинської міської організації ветеранів та ради профспілок району.

На засіданні 36 (позачергової) сесії Тульчинської міської ради, депутати підтримали пропозицію Тульчинського міського голови Валерія Весняного, та проголосували за присвоєння звання «Почесний громадянин міста Тульчина”.

За мужність і відвагу, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, Тульчинська міська рада
ВИРІШИЛА:
Присвоїти звання "Почесний громадянин міста Тульчина”:

? Герою України ШАМАТАЛЮКУ Євгену Вікторовичу -  майору Збройних сил України
 ? Герою України ТОДОРОВУ Дмитру Руслановичу -  старшому лейтенанту Збройних сил України
 ? НІКІТІНУ Миколі Олексійовичу -   старшому сержанту Збройних сил України

? ВЕДЕШИНУ Андрію Олександровичу - молодшому сержанту Збройних сил України (посмертно)
 ? КОНОНЕНКУ Денису Юрійовичу - солдату Збройних сил України (посмертно)
 ? БУРДЕЙНОМУ Ігорю Олександровичу - старшому сержанту Збройних сил України (посмертно)
 ? ВОЙТКУ Миколі Федоровичу - старшому солдату Збройних сил України (посмертно)
 ? ВАРГОЦЬКОМУ Віктору Сергійовичу – солдату Збройних сил України (посмертно)
 ? ЧАБАНУ Вадиму Романовичу - солдату Збройних сил України (посмертно)
 ? РАХІМОВУ Олексію Леонідовичу – старшому солдату Збройних сил України (посмертно)
 ? РУДИКУ Сергію Євгенійовичу  - старшому сержанту Збройних сил України (посмертно)
 ? ЗЛЕНКУ Віталію Дмитровичу - старшому лейтенанту Збройних сил України (посмертно)
 ? ПАНЧЕНКУ Олександру Віталійовичу - старшому лейтенанту Збройних сил України (посмертно)
 ? КОЛЕСНИКУ Ярославу Вікторовичу - старшому сержанту поліції, помічнику оперуповноваженого сектору кримінальної поліції відділу №4 Краматорського РУП ГУНП у Донецькій області (посмертно)
 ? ГУМЕННОМУ Олегу Дмитровичу - солдату Збройних сил України (посмертно)
 ? ПЕТРОВУ Олександру Васильовичу -   солдату Збройних сил України (посмертно)
 ? ШЕЙКІНУ  Олексію Олексійовичу -   головному сержанту Збройних сил України (посмертно)
 ? ЛОМАЖУКУ Вадиму Юрійовичу -   солдату Збройних сил України (посмертно)

За вагомий особистий внесок у гуманістичну та громадську діяльність,  враховуючи клопотання Тульчинської районної організації ветеранів, Тульчинська міська рада ВИРІШИЛА:
Присвоїти звання "Почесний громадянин міста Тульчина” СМЕТАНСЬКОМУ Володимиру Анастасійовичу – голові Тульчинської міської організації ветеранів та ради профспілок району.