УВАГА!!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ !!!

Дата: 20.10.2022 10:10

Ворог знову зруйнував генеруючі об‘єкти енергетики. З 20.10.2022 необхідно ввести по всій Україні, зокрема у нашій громаді, обмеження використання електроенергії:
з 7.00 до 23.00 не вмикати потужні електроприлади:
- підприємцям, власникам  виробництв, магазинів, кафе та ресторанів максимально  виключити освітлення та рекламу;
- мешканцям не вмикати потужні електроприлади - мікрохвильові печі, електрочайники, кондиціонери, праски, бойлери, електрообігрівачі.

Навіть невелика економія та зниження електроспоживання в кожному приміщенні допоможуть стабілізувати роботу національної енергосистеми.

Рятівники, ремонтники, електрики - всі служби працюють цілодобово для відновлення енергопостачання, для забезпечення всіх громадян електроенергією, водою та теплом.

Від кожного з нас залежить, чи встигнуть вони відновити систему енергопостачання так, щоб в усіх лікарнях електроенергія була безперебійною, щоб усіх врятувати та зберегти.

Просимо мешканців зарядити телефони, мати ліхтарики та запас води.

Поставтеся до цього дуже серйозно і не ігноруйте прохання.