ТУЛЬЧИН ПРОВІВ У ОСТАННЮ ДОРОГУ ЩЕ ОДНОГО ГЕРОЯ...

Дата: 30.10.2022 13:59

Навколішки та з гіркими сльозами на очах тульчинці провели сьогодні Олександра Дрючатого в останню путь.

Небесне військо України поповнилось ще одним Героєм… Йому було всього 39 роки. Вік, коли, здавалось би, у житті все лише починається. Але проклята московська орда та розв’язана нею війна все докорінно змінила. Йому довелось залишити рідний дім та взяти до рук зброю… Він мужньо та безстрашно пішов на війну, а повернувся з неї Героєм… Останній його бій відбувся на Лугащині. 22 жовтня воїн отримав смертельне поранення.

Захисник родом з Тульчина. Останні роки Олександр проживав у селі Немія, Могилів-Подільського району. Був розвідником гранатометником 71 окремої єгерської десантно штурмової бригади спеціального призначення.

Без турботливого батька залишилися троє дітей. Тульчинська міська рада висловлює щирі співчуття матері Світлані Сергіївні, батьку Павлу Петровичу, дітям та брату Едуарду з приводу непоправної втрати.

Віддати шану захиснику України прийшли близькі, колеги, друзі, знайомі, бойові побратими та вдячні земляки. Поховали мужнього воїна на новому кладовищі.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас! Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій його душі!

Шануємо пам’ять усіх Героїв, які ціною власного життя відстояли майбутнє для нас!