Шановні аграрії!

Дата: 19.11.2023 09:50

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Це свято – визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо нашої країни, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

Лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню у кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

Нехай ваша віддана праця і надалі служить на користь державі, на благо України.

Дякуємо вам за самовіддану працю, за надійністьділових стосунків, за вашу безмежну любов до рідноїземлі. Завдяки цьому успішно розвиватимуться села громади, покращуватимуться умови життя і праці, загальний добробут родин.

Бажаємо усім міцного здоров’я, щастя, радості. Нехай реалізуються ваші бажання, щедрими будутьниви і щасливими ваші дні. Мирного неба та Божогоблагословення вам та вашим родинам!

Низький уклін всім вам за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі!

З повагою, міський голова Валерій Весняний