В польському місті-побратимі Хмельник зібрали гуманітрану допомогу для ВПО Тульчинської громади

Дата: 10.12.2022 17:32

З перших днів війни, ми відчуваємо підтримку від громад наших міст-побратимів. А сьогодні міський голова Валерій Весняний зустрічав у місті Львів мера нашого польського міста-побратима Хмельник Павела Войцика. Зустріч відбулася в рамках передачі гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб Тульчинської громади.

Висловлюємо щиру вдячність жителям ґміни Хмельник, Келецького повіту за допомогу, яка дуже важлива у цей складний період.

Перемога — це важка праця, а завдяки Вашим зусиллям, ми стаємо сильнішими у цій боротьбі.

Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю!

Також висловлюємо подяку дирекції ТОВ "Тульчинм'ясо" за гостинний прийом польської делегації та наданий транспорт для доставки гуманітарного вантажу зі Львова у Тульчин.

Serdecznie dziękuję wam za to, że rozumiecie całą złożoność oraz skomplikowanie sytuacji, całe niebezpieczeństwo oraz położenie, w którym dziś znajdują się obywatele Ukrainy.

Składamy serdeczne podziękowania mieszkańcom gminy Chmielnik powiatu Kieleckiego za okazanie pomocy humanitarnej , która jest bardzo ważna dla nas w tym trudnym okresie. Osobne podziękowania za sprzyjanie nam oraz przyjacielskie wsparcie dla Burmistrza gminy Chmielnik Pana Pawła Wójcika.

Zwycięstwo - to wielki trud, a dzięki waszym wysiłkom my stajemy się mocniejsi w walce z wrogiem.

Mamy szczerą nadzieję na dalszą współpracę!