Зустріч з представниками Міжнародної організації з міграції (МОМ)

Дата: 28.12.2022 15:29

28 грудня 2022 року заступник міського голови Алла Поваляєва та начальник управління соціального захисту Алла Авраменко зустрілися з представниками Міжнародної організації з міграції (МОМ).

Представники Міжнародної організації розповіли про можливість отримати безкоштовну анонімну допомогу людям, які постраждали від війни та потребують кваліфікованої допомоги психолога. Визначено алгоритм взаємодії з метою надання психологічної та психіатричної допомоги внутрішньо переміщеним особам громади та людям, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Піклуватися про себе зараз – важливо. Тільки так можна приймати кращі рішення, діяти обдумано, а також допомогти не лише собі, але й рідним у ситуаціях невизначеності та криз. Психологи можуть допомогти навчитися приймати нову реальність та почати відновлювати своє життя.

Гаряча лінія працює безкоштовно та анонімно з 10:00 до 20:00 щодня  (за київським часом).
Україна 0800211444