30 грудня, у селі Зарічне провели в останню дорогу загиблого на російсько-українській війні Володимира Мацюка

Дата: 30.12.2022 16:37

Володимир Мацюк народився 7 березня 1972 року. Навчався у Зарічненській школі та закінчив Тульчинський фаховий коледж культури. Віртуозно володів грою на традиційних духових інструментах. Працював будівельником, багатьом домогосподарствам облаштував пічки.

З 2015 року Володимир став на захист країни на Сході, беручи участь в АТО. Після повномасштабного військового вторгнення російських окупантів, продовжив боронити рідну землю.
50-річний солдат, Володимир Мацюк був помічником гранатометника. 2 листопада під час ворожого мінометного обстрілу поблизу с. Мала Сейдеминуха Херсонської області був поранений, і від отриманих травм помер у шпиталі м.Одеса 27 грудня.

У Героя залишились дружина Ніна Дмитрівна, син Юрій, сестра Ганна Володимирівна.
Тульчинська міська рада висловлює щирі співчуття родині загиблого.
Пам’ятаймо, яку ціну платимо щодня за Незалежність та волю…

Вічна пам’ять Герою!