Тульчинська міська рада оголошує пошук працівника на заміщення вакантної посади

Дата: 14.02.2023 14:58

Фото без описуТульчинська міська рада оголошує пошук працівника на заміщення вакантної посади інспектора з бухгалтерського обліку і звітності управління житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності та містобудування і архітектури Тульчинської міської ради:

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

1. Освіта відповідного спрямування, не нижче ступеня бакалавра;

2. Громадянство України;

3. Вільне володіння державною мовою, вміння нею спілкуватися та вести діловодство;

4. Знання законодавства з питань функціональних обов’язків за посадою;

5. Володіння комп’ютерною технікою та основними програмами.

Особи, які бажають працювати інспектором з бухгалтерського обліку і звітності управління житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності та містобудування і архітектури Тульчинської міської ради, подають до міської ради такі документи:

1. Заяву про прийняття на роботу;

2. Заповнену особову картку (форма П-2) з відповідними додатками;

3. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5. Копію документа, який посвідчує особу;

6. Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (характеристики, рекомендації,тощо). Документи приймаються за адресою: м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича,1, кім. №102.

Міський голова                            Валерій ВЕСНЯНИЙ