Захищаючи усіх нас від російської агресії, загинув Падюк Василь Вікторович, житель с.Бортники

Дата: 20.02.2023 18:06

Звістка про загибель українських захисників завжди є важкою і болісною…Ще один український військовий, ще один наш земляк з села Бортники віддав своє життя за мир та свободу нашої країни.
Захищаючи усіх нас від російської агресії, загинув Падюк Василь Вікторович (9.07.1992 р.н.), житель с.Бортники.
Солдат, Василь Вікторович служив гранатометником 1 мотопіхотного відділення, 2 мотопіхотного взводу, 2 мотопіхотної роти.
Загинув 18 лютого 2023р. під час виконання бойових завдань в Вугледарі Донецької області.
Йому назавжди залишиться 30 років… Він був мужнім і відважним, вірним військовій присязі та відданим своїй країні, який не шкодував свого життя, щоб захистити Україну від ворога.

У захисника залишилася мати та бабуся. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам Василя Вікторовича. Світла пам'ять про справжнього Сина України, який віддав своє життя за державу, її кращу долю, навіки залишиться в наших серцях.
Вічна слава Герою!

Інформацію про зустріч Героя повідомимо додатково.