10 березня 2023 року минає три роки, як трагічно загинув наш земляк, Ведешин Андрій Олександрович

Дата: 10.03.2023 11:44

Сьогодні, 10 березня минає три роки, як трагічно загинув наш земляк, Ведешин Андрій Олександрович (позивний «Бармен») (04.02.1986-10.03.2020). Внаслідок влучання ворожої протитанкової керованої ракети в районі с. Піски (околиці Донецького аеропорту) у військову автівку ГАЗ-66, яка перевозила бійців, що повертались із бойового чергування, життя Андрія Олександровича обірвалось. У свої 34 Ведешин А.О. віддав своє життя за Україну.
Військовослужбовець Сухопутних військ Збройних Сил України Андрій Ведешин був призваний Тульчинським РВК на військову службу за контрактом у травні 2017 року. Служив у 131-й окремому розвідувальному батальйоні на посаді розвідника-радіотелефоніста.

Указом Президента України № 177/2020 від 12 травня 2020 року, "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
Ведешин Андрій Олександрович похований у рідному селі Кинашів.

Вічна пам’ять Герою!