213 хромбуків отримали освітні заклади Тульчинської громади

Дата: 30.03.2023 17:02

29 березня 2023 р. в м.Тульчин голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов разом із директором Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОДА Володимиром Буняком передали 401 хромбук  для 62 шкіл та 3 закладів освіти обласного підпорядкування Тульчинського району.

З Тульчинської громади отримали техніку Тульчинський ліцей №1 (19 шт), Тульчинський ліцей №2 (22 шт), Тульчинський ліцей №3 (21 шт),  Кирнасівський ліцей  (16 шт), Кирнасівська гімназія (6 шт), Білоусівський ліцей  (7 шт), Богданівський ліцей  (7 шт), Ганнопільський ліцей (7шт), Журавлівський ліцей  (7 шт), Кинашівський ліцей  (8 шт), Клебанський ліцей  (9 шт), Крищинецький ліцей  (8 шт), Суворовський ліцей №1  (6 шт), Суворовський ліцей  (6 шт), Тиманівський ліцей  (7 шт), Шура-Копіївський ліцей  (7 шт), Зарічненська гімназія (7 шт), Копіївська гімназія (7 шт), Мазурівська гімназія (7 шт), Нестерварська гімназія (8 шт), Одайська гімназія (5 шт), Сільницька гімназія (3 шт), Тарасівська гімназія (7шт), Холодівська гімназія (6 шт).

Хромбуки доставлено в рамках державного проєкту «Ноутбук кожному вчителю», яку Міністерство освіти і науки продовжують реалізувати під час війни. Реалізувати таку ініціативу допомагають міжнародні партнери «Google» та «ЮНЕСКО».

В умовах війни українські вчителі продовжують освітній процес та проводять уроки онлайн навіть з укриттів. Щоб бути на зв'язку з учнями, їм необхідна техніка. Сучасні цифрові гаджети стануть суттєвим підсиленням для вчителів у онлайн роботі з навчання дітей, допоможуть налагодити освітній процес в умовах війни.

Продовжуємо працювати заради майбутнього наших дітей! Все буде Україна!