Дата: 01.04.2023 20:05

Сьогодні, 1 квітня тульчинці провели в останню путь полеглого за свободу та незалежність України земляка Вадима Солодкого.

Сьогодні Вадим Ігорович «на щиті» повернувся до рідного міста. Тульчинці віддавали шану Герою, стоячи на колінах та встеляючи живими квітами його останню путь. З синьо-жовтим стягом, що символізує державність та українську соборність, які захищав наш земляк Вадим Ігорович, супроводжували загиблого воїна, а вулиці міста перетворились на живий коридор слави.
Мужній захисник Солодкий Вадим Ігорович народився 16 травня 1984 року у місті Тульчині. Навчався у Тульчинській загальноосвітній школі №3. Пізніше продовжив навчання в Тульчинському професійно - технічному училищі №41, де здобув професію зварювальника. Протягом життя працював на різних підприємствах, також їздив на роботу за кордон.

Всі, хто знав Вадима Ігоровича запам'ятають його як добру, щиру людину, мужнього захисника для кожного українця. Щоб боронити Україну, її незалежність та майбутнє кожного українця Вадим встав до лав захисників рідної землі у 26 лютого 2022 року.
Солдат Солодкий Вадим Ігорович служив оператором відділення радіоелектронної боротьби 3 загону спецпризначення.
Незадовго до загибелі безстрашний воїн, був нагороджений нагрудним знаком «За зразкову службу» Міністерства оборони України.
У нашого героя-земляка залишилася дружина, мати та два брати. Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого.

Попрощатися з Вадимом Ігоровичем прийшли рідні та близькі, друзі, побратими, представники влади та жителі громади.
Слова співчуття та підтримки висловили представник Тульчинського РТЦК та СП капітан Михайло Цмовз, голова районної ради Василь Неборецький та побратим Вадима Ігоровича.

Чин похорону відбувся у храмі Святителя Миколая.
Жителі Тульчина попрощалися з Вадимом Ігоровичем під звуки гімну України та військовий салют.

Представник Тульчинського РТЦК та СП капітан Михайло Цмовз від імені Верховного Головнокомандувача ЗСУ, Президента України Володимира Зеленського вручив рідним загиблого героя Прапор України та Грамоту пошани і скорботи.

Ще один синьо-жовтий прапор замайорів над свіжою могилою на кладовищі у м.Тульчин.

Вічна пам'ять полеглому Герою!
Вічна слава воїну Солодкому Вадиму Ігоровичу!