Дата: 03.05.2023 20:38

Сьогодні, 3 травня 2023 року в останню земну дорогу жителі громади проводжали нашого Героя - земляка Родіона Шестопалька.

Жителі Тульчинської громади навколішки та зі сльозами на очах зустріли ще одного Героя, який віддав усе, аби Україна жила вільно і незалежно. Вже назавжди до рідного села повернувся Шестопалько Родіона Олександрович.

Шестопалько Родіон Олександрович народився 24 січня 1987 року в с. Тиманівка Тульчинського району Вінницької області.
3 1992 по 2003 роки навчався у Тиманівській загальноосвітній школі I - III. За період навчання Родіон виявив старанність та працездатність у навчанні, зарекомендував себе відповідальним та старанним учнем.
Навчався в Уманському державному університеті, здобув спеціальність - викладач фізики, астрономії.
Після закінчення університету працював вчителем Одайської загальноосвітньої школи I - II ступенів.
Згодом перейшов на роботу до Тиманівської хлібопекарні, пізніше водієм Кирнасівської хлібопекарні.
Солдат, Родіон Шестопалько, призваний в листопаді 2022 року, Тульчинським РТЦК та СП, служив стрільцем відділення охорони взводу охорони.

Мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність загинув 29 квітня 2023 року, в наслідок вогневого ураження під час утримання вогневих рубежів, в районі населеного пункту Бахмут.

Сьогодні воїн повернувся додому «на щиті», востаннє побував у рідній домівці села Тиманівка, де на нього чекали батько й мати.
З Героєм прийшли попрощатися рідні, близькі, друзі, односельчани та представники влади.
На церемонії прощання слова підтримки висловили староста села Світлана Бранець, представник Тульчинського РТЦК та СП старший лейтенант Олександр Салик, міський голова Валерій Весняний, голова районної ради Василь Неборецький.
Поховали воїна на кладовищі села Тиманівка, під залпи салюту пошани.
Висловлюємо щирі співчуття батькам, братам та донькам, всій родині, близьким, друзям та бойовим побратимам, сумуємо та розділяємо біль цієї непоправної втрати.

Хай милосердний Господь упокоїть його душу. Царство небесне.
Слава Герою!