До відома балансоутримувачів (власників) фонду захисних споруд Тульчинської територіальної громади.

Дата: 02.06.2023 17:27

Фото без описуВідповідно змін до наказу начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова від 03.04.2022 року №235 та п.1 протоколу обласної комісії з питань ТЕБ та НС №17 від 02.06.2023 року «Про організацію укриття населення у фонді захисних споруд цивільного захисту» повідомляємо про створення міських комісій для проведення оглядів захисних протирадіаційних споруд та найпростіших укриттів на території громад Вінницької області.

Під час контрольного огляду об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту особливу увагу буде звернено на забезпечення цілодобового безперешкодного доступу населення до приміщень укриттів, забезпечення необхідного внутрішнього       обладнання, наявності покажчиків місць знаходження та руху до укриттів і маркування міжнародним розпізнавальним знаком цивільної оборони, згідно вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2022 року № 1199 «Про затвердження Порядку маркування в особливий період будівель та споруд, транспортних засобів, які підпадають під дію норм міжнародного гуманітарного права, відповідними розпізнавальними знаками (емблемами)».

Просимо балансоутримувачів (власників) захисних споруд цивільного захисту, найпростіших укриттів, місць тимчасового укриття для перебування під час повітряної тривоги забезпечити надання населенню району можливості цілодобового доступу до приміщень під час оголошення сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА».