БАГАТОЦІЛЬОВА ГРОШОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ВПО ВІД CARE UKRAINE

Дата: 07.06.2023 16:01

Міжнародна гуманітарна організація CARE Ukraine розпочинає реєстрацію на надання багатоцільової грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають у Тульчинській громаді.
Отримати її можуть переселенці з Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей.
Розмір допомоги на одного члена сім’ї складатиме 2220 грн на місяць. Підтримка передбачена на три місяці, але уся фінансова допомога виплачуватиметься одним платежем: 6660 грн на кожного члена сім’ї.

Реєстрація відбуватиметься:

12 червня 2023, м. Тульчин, вул. Незалежності, 8 (бібліотека) – з 9:00 до 17:00 (без перерви)

Зареєструватися можуть тільки внутрішньо переміщені особи, які проживають в Тульчинській громаді та відповідають таким критеріями:

- багатодітні родини, у складі яких троє та більше дітей до 18 років;
- особи з інвалідністю (I-II група);
- неповні сім’ї, в яких один дорослий (батько/матір) самостійно утримує та піклується про дитину чи дітей;
- люди віком від 60 років;
- родини, члени яких мають хронічні захворювання;
- родини з вагітними жінками та жінками, які годують;
- родини, які перемістилися протягом останніх 30 днів.

Документи, які потрібні для реєстрації:
 паспорт громадянина України,
 ідентифікаційний код,
 довідку ВПО,
 свідоцтво про народження дітей,
 документи, що підтверджують статус (посвідчення, довідки про захворювання, інвалідність та інше)
 банківські реквізити (IBAN номер)
Аналогічний перелік документів на кожного члена сім'ї.
Телефон гарячої лінії CARE: 380 800 300 960