7 липня 2023 року в Улянівці попрощалися із загиблим військовослужбовцем Артемом Запорожцем.

Дата: 07.07.2023 18:03

Скільки горя та сліз принесла нашій Україні війна. 499 днів від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну наші воїни захищають рідну землю від підступного агресора. Мужні та віддані військовій присязі, українські захисники віддають найдорожче - своє життя.

Запорожець Артем Валерійович народився 20 липня 1989 року в селі Гладківка, Голопристанського району, Херсонської області.

Навчався в Гладківській загальноосвітній школі.

Продовжив навчання в технікумі за спеціальністю автослюсар.

3 2014 по 2015 роки був учасником антитерористичної операції на сході України.

Через вторгнення російських окупантів в рідну домівку на Херсонщині, родина нашого захисника знайшла прихисток в селі Улянівка Тульчинської громади, а Артем Валерійович взяв до рук зброю та став на захист Батьківщини.

Артем Валерійович мав багато планів на майбутне...

Але, на жаль, 1 липня 2023 року під час штурму позицій підрозділу противником, в наслідок ракетного обстрілу та стрілецького бою, в районі населеного пункту Терни Донецької області отримав поранення не сумісні з життям.

Сьогодні жителі всієї громади зустрічали воїна, який повернувся «на щиті».

На церемонії прощання слова співчуття висловили голова районної ради Василь Неборецький, командир підрозділу старший лейтенант Віталій Добровольський, староста Богданівського старостинського округу Володимир Неборецький.

Заупокійне богослужіння за воїном відслужили в храмі села Улянівка.

Героя поховали з усіма належними військовими почестями, під залпи почесної варти та державний гімн України.

Вічний спочинок захисник тепер має на кладовищі в тихому куточку села Улянівка.

Висловлюємо щирі співчуття дружині Анні Сергіївні, донькам Євгенії і Вероніці.

Вічна, світла пам'ять та Царство Небесне загиблому Герою!