До уваги жителів Тульчинської міської територіальної громади.

Дата: 24.07.2023 13:25

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 16 червня 2023року № 606 «Про внесення змін до пункту 3 Порядку
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги і підтримки, в дитячих оздоровчих таборах державних підприємств “Міжнародний дитячий центр “Артек”, “Український дитячий центр “Молода гвардія” і в дитячих закладах вищої категорії, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей та розташовані в карпатському регіоні», Тульчинська міська рада формує список пільгових категорій дітей на оздоровлення та відпочинок, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

До пільгових категорій дітей, яким надано можливість, згідно вищезазначеного Порядку на безоплатне оздоровлення та відпочинок відносяться: діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях; рідних дітей батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї; дітей з малозабезпечених сімей (далі - діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки); діти-сироти, діти, позбавлених батьківського піклування шляхом придбання путівок до дитячого центру «Артек» та «Молода гвардія».

Оздоровчі зміни заплановано проводити на двох локаціях: на базі нежитлової будівлі, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Закарпатської області, «Український дитячий центр “Молода гвардія”, що розташований в селі Березники Свалявського району, а з 05 вересня 2023 року –на базі ДП «Міжнародний дитячий центр “Артек”, що розташований за адресою м.Київ, Пуща-Водиця.

Бажаючих оздоровити своїх дітей, прохання подати заяву та копії документів, що підтверджують пільговий статус дитини до управління соціального захисту населення Тульчинської міської ради, кабінет 422.