Ще один синьо-жовтий прапор замайорів над могилою в селі Кинашів

Дата: 10.08.2023 21:07

Сьогодні, 10 серпня, Тульчинська громада провела в останню путь захисника Вадима Коломійчука.

Коломійчук Вадим Олегович народився 2 липня 1993 року в селі Кинашів. Закінчив Тульчинську школу - інтернат. Пізніше вступив до Тульчинського фахового коледжу ветеринарної медицини, де здобув освіту «Фельдшер ветеринарної медицини». Довгий час працював на різних підприємствах: Тульчинському Маслосирзаводі, Тульчинському М’ясокомбінаті, де зарекомендував себе, як відповідальний, старанний працівник.
В жовтні 2022 року був мобілізований до лав Збройних сил України.
Вадим Олегович був надзвичайно добрим, людяним, щирим, як справжній патріот вірив у Перемогу України та до останнього свого подиху робив все для її наближення.

Вадим Олегович служив стрільцем-зенітником 4 відділення зенітного ракетного взводу аеромобільного батальйону.

Та 6 серпня 2023 року відбувся його останній бій. Під час виконання бойового завдання, виявивши стійкість і мужність, він загинув в районі н.п.Красногорівка, Донецької області.

Сьогодні наш земляк-захисник повернувся «на щиті» до рідного села, де знайде свій останній спочинок на малій Батьківщині.
Сотні людей зібралися, щоб провести його в останню путь. Попрощатися із загиблим Героєм, помолитися за упокій душі захисника прийшли рідні, друзі, односельці, представники влади та жителі громади..

На церемонії прощання слова співчуття висловили представник Тульчинського РТЦК та СП капітан Олександр Салик, міський голова Валерій Весняний та староста Кинашівського старостинського округу Віталій Процепко.

Поховали воїна на кладовищі в селі Кинашів, з усіма належними військовими почестями, під залпи почесної варти та державний гімн України.

Висловлюємо щирі співчуття батькам: Юлії Василівні, Олегу Олександровичу, дружині Анні, донечці Софії, сину Святославу,
брату Максиму.

Наш святий обов'язок пам'ятати..
Пам'ятати, яка ціна кожного нового дня.
Пам'ятати нашого земляка - захисника, мужнього воїна Коломійчука Вадима Олеговича.

Вічна слава Вадиму Олеговичу!
Вічна пам'ять та Слава Героям України!