У Тульчинській громаді попрощалися з Юрієм Скоробогачем

Дата: 18.08.2023 16:44

Сьогодні, 18 серпня 2023 року мешканці громади, зібралися разом, щоб провести в останню путь Героя, який віддав життя за свободу та незалежність України.

Люди зустрічали воїна, який повернувся «на щиті» не стримували сліз та ставали на коліна, утворивши по всьому шляху живий коридор.

Скоробогач Юрій Володимирович народився 9 квітня 1983 року.
Закінчив Тульчинську ЗОШ No1, продовжив навчання в Тульчинському вищому професіному училищі No41.

Юрій Володимирович 25 років пропрацював на підприємстві по переробці деревини в с.Нестерварка, де зарекомендував себе, як старанний працівник віланий своїй справі. Він був людиною трудолюбивою, відповідальною, доброзичливою, відкритою.

Солдат, Скоробогач Юрій Володимирович, служив номером обслуги 3 механізованого відділення - бойової машини 2 механізованого взводу 1 механізованої роти

На жаль, 15 серпня 2023 року Юрій Володимирович загинув, виконуючи бойові завдання в районі с.Берхівка Донецької, внаслідок обстрілів артилерією противника та безпосереднього бойового зіткнення з ворогом.

Попрощатися із захисником прийшли рідні, друзі, побратими, представники влади, всі хто його знав і поважав.

Чин похорону відбувся у храмі Іоанна Богослова в с.Кинашів.
Слова співчуття висловили представник Тульчинського РТЦК та СП капітан Олександр Салик, міський голова Валерій Весняний, староста Кинашівського старостинського округу Віталій Процепко, протоієрей Іоан Смагло.

Поховали Юрія Володимировича з усіма належними військовими почестями на кладовищі села Кинашів.

Через війну, розпочату кремлівською ордою, від нас пішов патріот, воїн України, що воював за мир та свободу. Юрій Володимирович мріяв подолати ворога та разом з усіма українцями та повернутися до мирного життя. Але не судилось. Підлі російські нелюди відібрали життя і мрії про майбутне.

Висловлюємо щирі слова співчуття родині Героя: мамі Вірі Дмитрівні та брату Сергію, рідним та близьким… Вічна пам’ять…
Герої не вмирають!