29 серпня - день пам’яті захисників України

Дата: 29.08.2023 15:42

Це не лише день пам'яті, а й день мужності, героїзму, стійкості, приклад жертовного подвигу українського воїна.

Сьогодні керівництво міської ради, районної військової адміністрації, районної ради, старости старостинських округів поклали квіти до пам’ятника «Борцям за незалежність України», стели пам'яті Героїв Небесної Сотні та учасників АТО, козацького хреста та могил захисників, які поховані в Тульчинській громаді.

Агресивна сусідня держава з березня 2014 року розпочала війну, захоплюючи українські території. На захист України став наш український народ, який стримував російські війська на східних теренах. І саме 29 серпня 2014 року в ході потужного прориву частини українського війська з російського оточення відбулася Іловайська трагедія, де проявився високий героїзм добровольців і військових та загинула найбільша кількість українських воїнів.

Мужні воїни йдуть під кулі, демонструючи усьому світові, що справжні герої серед нас, що український народ заслуговує на

кращу долю.

Нам, незламним українцям, треба вірити і робити все для того, щоб перемога над російським злом прийшла в країну та настав справедливий мир. І пам'ятати: Україна в нас - одна на всіх.

Україна понад усе!

Україна виживе, вистоїть, переможе завдяки її Героям.

Слава Україні! Героям слава!