Дата: 24.08.2023 16:27

Сьогодні, 24 серпня, в селі Кинашів попрощалися із загиблим воїном Висельським Віктором Володимировичем

Жорстока війна забирає звитяжних патріотів України, бо рашистська орда знищує найкращий цвіт української нації. Біль, розпач, горе і сльози - все те, що приносять на нашу землю російські нелюди.

Сьогодні вся Тульчинська громада проводила в останню земну дорогу нашого земляка, українського воїна Висельського Віктора Володимировича.

Висельський Віктор Володимирович, народився 9 квітня 1972 року, в селищі Муровані Курилівці. В ранньому дитинстві разом з батьками переїхав на постійне місте проживання в Молдову, де закінчив загальну - освітню школу. Згодом здобув професію токаря 5 розряду.

3 2006 року він проживав в селі Кинашів, працював на різних підприємствах, на різних посадах, де зарекомендував себе як справжній майстер, відповідальний, справедливий, виважений, добрий, завжди готовий допомогти - таким був Віктор Володимирович.

3 перших днів війни займався волонтерською діяльністю - ремонтував автомобілі для наших захисників, а згодом зі зброєю в руках захищав Незалежність України.

Солдат, Висельський Віктор Володимирович служив старшим оператором 3 відділення протитанкових ракетних комплексів взводу протитанкових ракетних комплексів роти протитанкових ракетних комплексів.

Він був відданий військовій присязі на вірність Українському народу.

15 серпня 2023 року в районі н.п. Кліщіївка Бахмутського району Донецької області трагічно обірвалося життя нашого захисника.

Сьогодні, в День Незалежності, воїн повернувся на щиті до рідної домівки, де знайде свій останній спочинок на малій Батьківщині.

Попрощатися із загиблим Віктором Володимировичем, помолитися за упокій душі захисника прийшли рідні, друзі, односельці, представники влади та жителі громади..

Чин похорону та мітинг відбувся у храмі Іоанна Богослова в с.Кинашів.

Прощальні промови висловили представник Тульчинського РТЦК та СП капітан

Олександр Салик, голова районної ради Василь Неборецький, староста Кинашівського старостинського округу Віталій Процепко, протоієрей Іоан Смагло.

Поховали воїна на кладовищі в селі Кинашів, з усіма належними військовими почестями, під залпи почесної варти та державний гімн України.

Висловлюємо щирі слова співчуття дружині Тетяні Севастянівні, дітям Ірині та Олександру, зятю Роману, внукам Сергійку та Єлизаветі, рідним, близьким та побратимам.

Війна продовжує множити горе, забираючи дорогих і рідних людей. Вічна пам'ять усім захисникам, хто пішов у вічність...

Хто захищав від російського агресора наші мирні домівки, наш затишок та дав нам можливість жити, творити.

Вічна слава Віктору Володимировичу!

Він назавжди залишиться в нашій пам'яті!

Вічна пам'ять та Слава Героям України!