7 жовтня 2023 року оголошено Днем жалоби у Тульчинській міській територіальній громаді.

Дата: 06.10.2023 13:17

Завтра, 7 жовтня 2023 року будемо зустрічати Героя, загиблого Денисова Віктора Вікторовича з м.Жмеринка.

Денисова Віктора Вікторовича, народився 28 березня 1965 року в селі Дранка Тульчинського району Вінницької області.

Чин похорону, заупокійна молитва розпочнеться о 9.00 год у м.Жмеринка. Поховання відбудеться на кладовищі у с.Дранка Тульчинської громади.

Просимо сформувати живий коридор для зустрічі воїна за маршрутом:

с. Копіївка,

м. Тульчин, орієнтовно о 14:00 год - вул. Миколи Леонтовича (від ВПУ 41 до магазину АТБ),

вул.Ростислава Покиньчереди (колишня вул.Гагаріна),

вул. Білоусівський узвіз (колишня вул.Пестеля),

с.Суворовське,

с.Дранка.

Якщо будуть зміни, точний час повідомимо додатково.