7 жовтня 2023 року в Дранці попрощалися із загиблим військовослужбовцем Віктором Денисовим

Дата: 07.10.2023 16:22

Жахлива звістка огорнула село Дранка та всю Тульчинську громаду. Жорстока війна забирає звитяжних патріотів України, знищує найкращих українців і українок.

Денисов Віктор Вікторович народився 28 березня 1965 року в селі Дранка в сім'ї колгоспників.
3 1972 по 1980 роки навчався у Дранській загальноосвітній школі.
З 1980 року навчався у Брацлавському сільськогосподарському технікумі і отримав спеціальність електрика.
3 1984 по 1986 проходив строкову службу в лавах армії. А з 1986 року до 1994 року в силових структурах.
Із 1994 по 2017 роки працював на залізничному підприємстві Вагонна дільниця N2 у місті Жмеринці. Маючи «золоті руки», Віктор Вікторович завжди користувався повагою і мав авторитет серед колег.

Із 2015 року до осені 2021 року брав участь в АТО і ООС на сході України.

З першого дня повномасштабної війни 2022 року добровольцем прийшов до ТЦК та СП і одразу став на захист нашої держави.
Штаб-сержант Денисов Віктор Вікторович служив старшим стрільцем 2 механізованого відділення 2 механізованого взводу  механізованої роти.
3 жовтня 2023 року під час мінометного обстрілу поблизу населеного пункту Невельське Покровського району Донецької області наш Герой-захисник отримав поранення несумісні із життям, в результаті яких загинув.

Його остання життєва дорога пролягла містами і селами з м.Жмеринки, де проживав військовослужбовець з сім’єю до с.Дранка, в якій він народився.
Віктор Вікторович заповів поховати його на малій Батьківщині.
І сьогодні він назавжди повернувся в рідне село «на щиті».

На церемонії прощання слова співчуття висловили представник Тульчинського РТЦК та СП капітан Олександр Салик, міський голова Валерій Весняний, голова районної ради Василь Неборецький та староста Дранського старостинського округу Ольга Вовк.

Поховали воїна на кладовищі в селі Дранка, з усіма належними військовими почестями, під залпи почесної варти та державний гімн України.

Тепер у лавах небесного легіону спокій українського народу буде охороняти і Віктор Вікторович.

Висловлюємо щирі співчуття дружині Зої Іванівні, донькам - Ользі, Наталі, родині, друзям, односельчанам, бойовим побратимам.

Наш святий обов'язок пам'ятати подвиг Денисова Віктора Вікторовича….
Пам'ятати всіх, хто віддав своє гаряче серце за кожного із нас, за нашу перемогу.

Вічна пам'ять та Слава Героям України!