У Журавлівці попрощалися із захисником Чепелюком Євгеном Анатолійовичем

Дата: 09.10.2023 16:55

Євген Анатолійович народився 21 жовтня 1983 року в селі Журавлівка Тульчинської громади.
3 1989 - 2000 року навчався в Журавлівській загальноосвітній школі.
В липні 2022 був призваний на військову службу. Солдат, Чепелюк Євген Анатолійович, служив радіо-телефоністом, мужньо та хоробро боронив українські рубежі в російсько - українській війні. За час проходження служби зарекомендував як відповідальний військовий. У березні 2023 року був демобілізований.
8 жовтня 2023 року ми втратили ще одну добру та щиру людину, вірного сина України, але світла пам'ять про нього ніколи не згасне у наших серцях.

Попрощатися із захисником сьогодні прийшли рідні, друзі, односельчани, представники влади, всі хто його знав і поважав.

Слова співчуття висловили представник Тульчинського РТЦК та СП капітан Олександр Салик, міський голова Валерій Весняний, настоятель Журавлівського храму о.Олександр.

Поховали захисника на кладовищі рідного села Журавлівка.

Висловлюємо щирі співчуття доньці Дар‘ї, матері Катерині Петрівні, брату Андрію, рідним та близьким.
Пам'ятаймо про Наших Героїв, дякуймо їм і їхнім родинам.
Вічний спокій тобі, вічна, світла пам'ять та Царство Небесне, наш дорогий земляче! Нехай Бог прийме твою мужню та чисту душу!