АБ «УКРГАЗБАНК» - про доступні можливості стимулювання експорту для українською бізнесу

Дата: 31.10.2023 15:38

АБ «УКРГАЗБАНК», 95% акцій якого належать державі, орієнтований на підтримку та обслуговування експортерів/імпортерів i є лідером з кредитування спільно з Експортно-кредитним агентством (EKA). Він вже надав 43 кредити клієнтам МСБ майже на 190 млн грн.

Для стимулювання та зміцнення економіки під час війни, а також підтримки експортної діяльності підприємців громад є можливість скористатися програмами портфельного страхування та передекспортного кредитування.

Особливості програми кредитування:

- можливість комбінувати фінансування у співпраці з EKA з продуктами, передбаченими програмою «Доступні кредити 5-7-9%»;

- знижена комісія за обслуговування позичкового рахунку в частині страхового тарифу до 0,6% від суми кредиту для кредитів строком до 12 місяців. Комісія застосовується у період дії воєнного стану та впродовж 60 днів після його припинення чи скасування незалежно від строку кредиту.

Перевага для експортерів:

- полегшує вихід на нові ринки та дозволяє безпечно працювати з новими партнерами;

- захищає  бізнес  від  неплатежів,  якщо  імпортер  не  виконає свої зобов'язання;

- дозволяє здійснювати продаж товарів, надання послуг чи виконання робіт на умовах відстрочки та/або розстрочки;

- у рамках розгляду заяви на страхування банк здійснює перевірку контакту.

Контактна особа: Григор'єва Людмила - начальник управління малого та середнього бізнесу Вінницької обласної дирекції АБ «УКРГАЗБАНК»

моб.: +380980156777, роб. +380432509181;

e-mail: Lhryhoriev@ukrgasbank.com

УМОВИ ФІНАНСУВАННЯ

Ціль фінансування

Фінансування оборотного капіталу для забезпечення поставки товарів, робіт та/або послуг відповідно до зовнішньоекономічного договору або для забезпечення виробництва товарів/виконання робіт/надання послуг для наступної реалізації згідно зовнішньоекономічного договору

Потенційні позичальники

юридичні особи, власники яких є резидентами України;  ФОП - резиденти України

Вид операції

невідновлювальна відклична кредитна лінія

Строк фінансування

до 12 місяців

Валюта кредиту

гривня, долар, євро

Розмір кредиту

до 20 млн грн, але не більше 80% від суми зовнішньоекономічного договору/ інвойсу

Процентна             ставка (річні в гривні)

від 7% чи 9% (за пріоритетними напрямками в поєднанні з програмою  5-7-9);

від 13 % (крім пріоритетних напрямків у поєднанні з програмою 5-7- 9);

чи відповідно до обраної програми фінансування.

Забезпечення

майнові права на виручку за зовнішньоекономічним договором та/або порука засновників/порука подружжя підприємця.

Комісія

Комісії визначаються в рамках обраної цілі за програмою фінансування. Додаткові комісії в частині страхового тарифу: від 0,6%  від суми кредиту

Періодичність погашення

Можливий індивідуальний графік

Примітка:

Ставки станом на 04.10.2023 року, умови кредиту не є остаточними та можуть змінюватися  в процесі здійснення фінансового аналізу та кон’юнктури фінансового ринку. Для остаточного прийняття рішення необхідно подати повний пакет фінансових документів.

Завантажити презентацію "Кредитування експортних договорів клієнтів МСБ із страхуванням кредитної операції в ПрАТ «Експортно кредитне агентство.  Інформація для малого та середнього бізнесу".

Завантажити презентацію "Кредитування експортних договорів клієнтів МСБ із страхуванням кредитної операції в ПрАТ «Експортно кредитне агентство».

(За інформацією Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОВА)