Привітали працівників соціальної сфери

Дата: 02.11.2023 16:32

У першу неділю листопада в Україні відзначають Днем працівників соціальної сфери.

Сьогодні, 2 листопада 2023 року, напередодні професійного свята міський голова Валерій Весняний та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алла Поваляєва привітали з професійним святом колективи управління соціального захисту населення Тульчинської міської ради, служби у справах дітей, КУ «Центр надання соціальних послуг», КУ «Тульчинський центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю «Промінь надії»» та подякували їм за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та відповідальність.

Грамотами Тульчинської міської ради нагородили працівників соціальної сфери громади.