Шановні працівники соціальної сфери!

Дата: 05.11.2023 08:19

Від імені міської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від мене особисто прийміть вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери!

Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість жителів нашого краю, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинуті і не забуті, відчувають себе захищеними у цей непростий для України час.

Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служать людям, а професійне свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, щастя, достатку, мирного неба над головою, витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей.

З повагою,
Міський голова Валерій Весняний