23 листопада 2023 року в с.Суворовське попрощалися із Мазуром Василем Васильовичем

Дата: 23.11.2023 15:37

Обірвалося життя ще одного мужнього захисника, оборонця України, нашого земляка Мазура Василя Васильовича, жителя села Суворовське

Мазур Василь Васильович народився 4 травня 1967 року в селі Суворовське.

У 1974 році пішов у 1 клас у місцеву школу.

Навчався у Верхівському СГ технікумі на спеціальність агронома.

З 1986 року проходив службу в армії, де служив 2 роки.

У 1988 році повернувся і працював агрономом у рідному селі. Потім працював у будівельній бригаді, різноробочим.

З лютого 2015 по лютий 2016 служив в зоні АТО.

21 листопада 2023 року передчасно перестало битися серце Мазура Василя Васильовича, який в 2015-2016 роках служив в зоні АТО.

Попрощатися із захисником сьогодні прийшли рідні, друзі, односельчани, представники влади, всі хто його знав і поважав.

У цей важкий час приносимо щирі співчуття рідним та близьким покійного, розділяємо Ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі. У покійного залишилась дружина Лариса, донька Юля з чоловіком Михайлом, син Богдан з дружиною Іриною, внуки Матвій, Аріна і Єва, брат Анатолій з дружиною Любою.

Пам'ятаймо про Наших захисників, дякуймо їм і їхнім родинам за захист нашої країни.

Вічний спокій, вічна, світла пам'ять та Царство Небесне, наш дорогий земляче!