Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тульчинської міської ради

Дата: 07.02.2024 16:28

07 січня 2024 року в конференц-залі Тульчинської міської ради під головуванням Тульчинського міського голови Валерія ВЕСНЯНОГО відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тульчинської міської ради, на якому розглянуто питання щодо стану захворюваності на грип та інші гострі респіраторні вірусні захворювання в закладах загальної середньої освіти.
Комісією прийнято рішення про здійснення організації освітнього процесу керівниками закладів загальної середньої освіти: Кирнасівської, Мазурівської, Нестерварської гімназій та Журавлівського ліцею з 08 лютого 2024 року, упродовж 10 календарних днів, з використанням технологій дистанційного навчання згідно із затвердженим розкладом навчальних занять.