У Тульчинській громаді попрощалися з 51-річним воїном Бушняком Михайлом Григоровичем

Дата: 25.02.2024 17:22

Страшна війна продовжує вести свій кривавий лік. Вона ламає людські долі та приносить з собою лише горе. Ще одна болюча, важка і непоправна втрата. Ще одне обірване життя.

Сьогодні, 25 лютого 2024 року додому на щиті повернувся ще один мужній Воїн, наш відданий Захисник.

Клята війна забрала у родини, у друзів, у бойових побратимів, в односельчан, справжнього захисника і воїна України - Бушняка Михайла Григоровича.

Бушняк Михайло Григорович народився 20 січня

1973 року в с. Нестерварка.

Навчався в Нестерварській школі І - ІІІ ст. По закінченню вступив до Тульчинського технікуму ветеринарної медицини.

Пізніше навчався у Вінницькому національному аграрному університеті.

Після його закінчення працював на різних підприємствах.

25 лютого 2022 року був прийнятий на військову службу під час мобілізації у Збройні Сили України.

Солдат БУШНЯК Михайло Григорович,служив стрільцем - помічником гранатометника 2 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти.

За час служби у Збройних Силах України зарекомендував себе, відповідальним та дисциплінованим військовослужбовцем.

На жаль, 20 лютого 2024 року, в ході виконання бойових завдань в населеному пункті Сєверне Донецької області, проявивши вірність військовій присязі, стійкість, мужність та героїзм, наш Герой- захисник загинув від вогнепального поранення не сумісного з життям.

Чин похорону відбувся у Вознесенській церкві ПЦУ м.Тульчин.

Прощальні промови висловили представник Тульчинського РТЦК та СП капітан Олександр Салик, заступник міського голови Алла Поваляєва, голова районної ради Василь Неборецький, староста Кинашівського старостинського округу Віталій Процепко.

Поховали воїна на кладовищі в селі Нестерварка, під залпи почесної варти та державний гімн України.

У засвіти ідуть найкращі, стають янголами - охоронцями на небесах.

Одним із них був і Михайло. Наш Герой любив життя, любив свою країну та до останнього подиху боровся за її свободу та незалежність.

Він назавжди залишиться в памʼяті нашої громади сміливим і безстрашним воїном, чесним, порядним, надійним та відповідальним.

Немає таких слів, щоб втамувати біль рідних від непоправної втрати і безмежного горя.

У скорботі та молитві сумуємо разом з Вами.

Низько схиляємо голови, вшановуючи памʼять вірного сина України.

Світла і вічна памʼять тобі наш Герою, наш Захиснику!