На війні загинув ще один наш земляк - 43-річний ЯРИЧЕВСЬКИЙ Віктор Анатолійович з м.Тульчин

Дата: 01.03.2024 19:10

Україна втратила ще одного із кращих синів, котрий у найважчу хвилину випробувань став на захист її кордонів та народу.

Був призваний Тульчинським РТЦК та СП Вінницької області.

Солдат ЯРИЧЕВСЬКИЙ Віктор Анатолійович служив стрілець 1 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 1 стрілецької роти 2 стрілецького батальйону.

Загинув 28 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Григорівка Бахмутського району Донецької області.

В цю гірку мить схиляємо голову в глибокій скорботі та висловлюємо слова співчуття та підтримки родині, друзям, побратимам загиблого воїна.

Разом з Вами вся громада у глибокій скорботі. Прикро, що втрачаємо кращих.

Вічна слава Герою, який тепер з Небес буде охороняти наш мир і спокій!