19 квітня 2024 року в Улянівці попрощалися із військовослужбовцем Олександром Кандалою

Дата: 19.04.2024 18:20

Ще один скорботний день в Тульчинській громаді. Ще один військовослужбовець, ще один наш земляк.

Жорстока війна забирає звитяжних патріотів України.

Біль, розпач, горе і сльози - все те, що приносить на нашу землю російські нелюди.

Відлетіла у вічність душа Героя- захисника Кандали Олександра Степановича.

Кандала Олександр Степанович народився 16 липня 1982 року в місті Ладижин Вінницької області.

Навчався в Ладижинській ЗОШ Nº3 та ЗОШ Nº4, закінчив 11 класів.

Продовжив навчання у Вінницькому політехнічному університеті, де здобув професію програміста.

Після його закінчення працював на Ладижинській ТЕС та на товаристві «Улянівське».

У вересні 2023 року був призваний на службу в ЗСУ.

Солдат Кандала Олександр Степанович служив стрільцем-санітаром 3 піхотного відділення 1 піхотного взводу піхотної роти.

На жаль, внаслідок важкого захворювання 15 квітня 2024 року у Чернігівському онкодиспансері Олександр Степанович помер.

Україна втратила ще одного із кращих синів, котрий у найважчу хвилину випробувань, без вагань, став на захист її кордонів та народу.

Мужній та сміливий, небайдужий до долі своєї країни, саме таким він залишиться в памʼяті всіх, хто його знав.

Сьогодні жителі всієї громади зустрічали «живим коридором» захисника, встеляючи останній шлях квітами.

На церемонії прощання слова співчуття висловили голова районної ради Василь Неборецький та староста Богданівського старостинського округу Володимир Неборецький.

Заупокійне богослужіння за воїном відслужили в храмі села Улянівка.

Вічний спочинок захисник тепер має на кладовищі в тихому куточку села Улянівка.

Наш Герой любив життя, любив свою країну, боровся за її свободу і незалежність.

Висловлюємо щирі співчуття матері - Валентині Федорівні, батьку - Степану Олексійовичу, брату - Сергію Степановичу.

Низько схиляємо голови, вшановуючи памʼять вірного сина України. Світла і вічна памʼять тобі, наш Герою, наш Захиснику!

Вічна памʼять усім захисникам, хто пішов у вічність...