Дата: 22.04.2024 08:30

Бійці мінометної роти штурмового полку «Цунамі» обʼєднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють» висловлюють вдячність за допомогу у придбанні та ремонті автомобіля.

Військові з Тульчинської громади та інших громад Вінницької області дякують за допомогу у придбані автомобіля працівникам Томашпільської філії ТОВ АК «Зелена долина» та кожному жителю Вінниччини, хто долучився до збору коштів.

За закупівлю запчастин для ремонту та пального вдячні фермерам СФГ «Надія» (Лавриченко Анатолій) та СФГ «Сокіл» (Кадук Михайло) Тульчинської громади.

Щира подяка ТОВ «Автоекспрессервіс» (директор Дмитро Кононов) за безкоштовний ремонт автомобіля у короткі терміни.

А також вдячність Коптюху Віталію та його помічникам за покраску.

Усі разом, спільними зусиллями, допомагаючи нашим відважним захисникам ми прискоримо нашу ПЕРЕМОГУ!

Слава Україні!